חיפוש:   
מוצרים
דף הבית
 |  מוצרים  |  שרותים - סין  |  בקרת איכות  |  אודות  |  צור קשר  |  קישורים
קופסאות פח - סין
קופסאות קרטון - סין
משחקי קופסא - סין
מוצרי קנבס - סין
מוצרים מגנטיים - סין
מתקני תצוגה - סין
כרטיסי ברכה - סין
לוחות מגנטים - סין
שעוני קיר - קנבס - סין
תמונות קנבס - סין
בובות פרווה - סין
קופסאות פח - מרובעות - סין
קופסאות פח עגולות - סין
קופסאות פח אליפטיות
ARN מייצרת מגוון משחקי קופסא המורכבים משלל חומרים נייר, פח, קרטון, עץ, פלסטיק ו-PVC, עבור לקוחותינו וכן עבור מותג הבית שלנו - הפרה הסגולה. לדוגמא, משחק דוקים באריזת פח יוקרתי. ניתן לארוז בכל צורה ובכל סוג אריזה - קרטון, עץ, פח. הדוקים עצמם ניתנים להגדלה ועיבוי הבתאם לדרישתך ולצביעה בצבעים כבקשתך. כמות מינימום בהתאמה אישית 5000 יחידות

משחקי זיכרון - ARN מתמחה בייצור משחקי זיכרון ברמות גימור שונות - מהרמה הבסיסית ועד הסטנדרטים הגבוהים בעולם. ARN  יכולה להעביר תהליך תקינה לשם קבלת EN71  - תקן הצעצועים האירופאי שבלעדיו אין אפשרות למכור ברחבי ה EU. גם רשתות גדולות היום בישראל כמו שילב דורשות תעודת EN71.

פאזלים: ARN יודעת לייצר פאזלים איכותיים מכל תמונה. אנו יכולים ליצור עבורך פאזלים בגדלים שונים  - עד גודל 100*70 ס"מ ובמספר חלקים - מ 6 חלקים ועד אלף. גם רמת הגימור של הפאזל תיקבע על ידך - עובי הפאזל, ציפוי למינציה הדפסה אחורית וכדומה. אנו נעמיד את מיטב ניסיוננו על מנת לספק לך את התוצאה הטובה ביותר עבור כספך.

פאזל מגנטי - ARN מציגה מוצר מצויין לילדים קטנים מגיל שנתיים עד 4. פאזל מגנטי שכיף לשחק איתו על המקרר, דלת הממ"ד וכדומה. הפאזל המגנטי הוא גם רעיון מצוין כמוצר קד"ם (קידום מכירות) מאחר ולהבדיל מכל פאזל אחר - הוא אינו נכנס לקופסא בסוף המשחק, אלא נשאר תלוי כמזכרת.
הפאזל מגיע באריזת בליסטר.

משחק דומינו: ARN מפיקה משחקי דומינו ארוזים בקופסאות מדהימות. כמו בכל משחק, אנו יכולים ליצור מעץ, קרטון ביצוע, או כל חומר גלם אחר. את הדומינו ניתן גם לייצרו כדומינו מגנטי.
משחקי קופסא מעוצבים

משחקי קופסא - משחק הזכרון

פאזלים

פאזל מגנטי


משחקי קופסא - דומינו מגנטי

 

מלא/י טופס זה לקבלת הצעת מחיר ו/או מידע נוסף על מוצר זה או תתקשרו 04-6272318
שם: טלפון:
דוא"ל: טקסט:
ARN ר'ח ברקת 22 ת.ד. 3028 פארק תעשיות קיסריה 30889 טל: 04-6272318 פקס:077-3295448 אי-מייל: info@arnchina.com
בניית אתר: דעת נט