חיפוש:   
שרותים - סין
דף הבית
 |  מוצרים  |  שרותים - סין  |  בקרת איכות  |  אודות  |  צור קשר  |  קישורים
איתור ספקים - סין
ניהול מו“מ - סין
בקרת איכות - סין
לוגיסטיקה - סין

 

בקרת איכות – הערך המוסף של ARN

 
יבוא מסין הפך למילה נרדפת להבאת מוצרים בזול. אבל כל מי שאי פעם ביצע עסקים בסין מכיר את הסכנות הגלומות ביבוא מסין, ובעיקר את נושא איכות המוצרים הסינים. היקף השוק הסיני הוא מהגדולים בעולם ולמרות שמוצרים רבים אכן בעלי איכות ירודה ישנם יצרנים סינים רבים איכותיים מהרמה הגבוהה ביותר בעולם כיום. ARN חרטה על דגלה לאתר את אותם יצרנים איכותיים ולוודא שמבחן התוצאה יהיה בסטנדרט אירופאי מהגבוהים בעולם.

 

מודל בקרת האיכות של ARN:

 
1. איתור ספקים בסין. כל מפעל ש ARN עובדת איתו עבר את מבחני האיכות של ARN וברוב המקרים כבר סיפק עבורה מוצרים בסטנדרט הגבוה ביותר ליצוא אירופאי.
 
2. נציג של ARN תמיד יגיע למפעל לטובת התרשמות אישית עם ההנהלה, בחינת המכשור והבנה של תהליכי בקרת איכות פנימיים לפני תחילת עבודה.

3. לאחר ניהול המשא ומתן עם הספק, נציג ARN ידאג להפקת דוגמאות עבור היבואן מסין. מוצרים מסוימים (כגון מוצרי קנבס, צעצועים מעוצבים, פרטי עיצוב) מתאפיינים בריבוי פריטים ומכאן האתגר והקושי הגדול בהעברת האינפורמציה בצורה מובנת ומדויקת למפעל. נציג ARN סיני, שיש לו את היכולת לתקשר אתכם ולהבין את פרטי המוצר, הקשיים העלולים להתעורר ביצורו והדגשים החשובים לכם מחד יעביר באופן המדויק והמקצועי ביותר את המידע למפעל מאידך.

על פי רב לא נאשר תחילת ייצור לפני קבלת דוגמא (sample) מהיצרן בסין ומתן אישור שלכם. אישור הדוגמא יעשה בשני שלבים:

  • אישור הדוגמא בעזרת צילום (באי-מייל) וכך תוכלו לקבל אינדיקציה ראשונית אם המוצר נראה כמבוקש.
  • שילוח דוגמא אליכם לקבל הערות ואישור סופי.
  • אם יש צורך, היצרן יידרש להפיק דוגמא נוספת עד מתן האישור הסופי שלכם.

4. רוב "הסוכנים" בסין מבצעים את בקרת האיכות מדגמית בסוף תהליך הייצור. אם מתגלה בעיה, כבר יש עיקוב רציני באספקה. מעבר לכך, יצרנים סיניים לא אוהבים לייצר מחדש ובשלב זה כמעט תמיד יהיו חילוקי דעות כספיים העלולים להעמיד את כדאיות הפקת המוצר בספק.

להבדיל, מנגנון בקרת האיכות של ARN משולב לאורך תהליך הייצור כולו, במספר נקודות קריטיות המוגדרות על ידי המזמין בשלוב הניסיון של ARN - מבדיקת חומרי הגלם ועד גמר היצור. נקודות הביקורת לאורך תהליך היצור יקבעו בהתאם לנקודות בהם אנו נחוש כי יש מורכבות או פתח לטעויות. נציג ARN יבקר במפעל בכדי להקפיד ולוודא כי תהליך בקרת האיכות מתבצע כנדרש.

5. תהליך בקרת האיכות אינו מסתכם אך ורק בהקפדה על יצור המוצר. חלק מהותי וקריטי בתהליך בקרת האיכות היא הקפדה על זמני האספקה אליהם התחייב היצרן בסין. נציג ARN יהיה בקשר תמידי עם המפעל ויוודא כי אכן היצרן הסיני עומד בלו"ז ובמידה ומתעוררים קשיים ידע להתריע על כך מבעוד מועד כך שליבואן יהיה מספיק זמן להיערך לכך.

6. עם גמר הייצור נציג ARN יפקח על האריזה וההמכלה בנמל בסין.

חברת ARN חוסכת מיזמים את ההתעסקות בתהליכי היבוא. בשורה התחתונה, ARN תביא את המוצר שלך משלב הרעיון, דרך יצירת הדוגמאות , ייצור ועד הבאת המוצר בשלמותו ליעדו בישראל. בנוסף, ARN מניסיונה יכולה להרחיב את פורטפוליו המוצרים שלך ולהציע פתרונות ייצור חלופיים.

 
ARN ר'ח ברקת 22 ת.ד. 3028 פארק תעשיות קיסריה 30889 טל: 04-6272318 פקס:077-3295448 אי-מייל: info@arnchina.com
בניית אתר: דעת נט